Satılıklar & Kiralıklar

 • 255.000

  BOSNADA SATILIK 3+1 KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Kat mülkiyet tapusu alınmış vaziyette,Bosnanın güzide sitelerindedir.Yanında Sağlık Ocağı,Belediye kapalı pazar yeri,İlkokul,Orta okul,Lise mevcut,İş merkezi,Düğün salonu,Komek,Belediye park alanı mevcuttur.

  3+1,Bireysel kombili,Koridor Vestiyer ve Lambiri ile tamamen kaplıdır,Çelik kapılı,Çift Banyolu,Duşakabini mevcut,Zeminler Laminanat parkeli,Pencereler PVC li olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 154.000

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE SATILIK ISI YALITIMLI KOMBİLİ DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Isı yalıtımlı,Bireysel kombili,Çelik kapılı,Vestiyeri ,Mutfak dolabı,Duşakabini,Yatak dolabı mevcuttur.

  Mesaj caddesi üzerinde ,Dolmuş ve otobüs güzergahında,Yanında Orta okul,Lise,,Mevcut iş merkezleri ve Yeni faaliyete geçecek olan,Form iş merkezi ile Kıvılcım iş merkezi yakınında olan dairemiz Satılık'tır.


  İrt Mustafa Bey 0532 404 6902

 • 200.000

  BOSNADA SATILIK 3+1 KOMBİLİ ARA KAT GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire :Tapulu,Krediye müsait,Isı yalıtımlı,Güney Cephe,Pencereler PVC,Tabanlar Laminant parke,​Geniş mutfak salon ve odaları ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Yanında,Migros,Ziraat bankası,Pazar yeri,Orta okul,Lise;İlkokul mevcut olup Ünüversiteye yürüme mesafesinde bulunan dairemiz satılıktır...

 • 1.350

  MTA YANI ATAŞEHİR SİTELERİNDE KİRALIK ARA KAT DAİRE

  SANCAK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire :Isı yalıtımlı,Pencereler Pakpen (Ahşap doğrama renginde)Tabanlar laminant parke,Ankestra mutfak,hilton lavoba,Duşa kabinli,Çelik kapılı ,Güvenlik ve kamara sistemi,Odalar Duvar kağıdı ile kaplı,,Geniş mutfak ve salonu ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Otagar a çok yakın yanında İlkokul,Sağlık ocağı mevcut, MTA yanında ,cadde üzerinde olan dairemiz Kiralıktır..                           

  Not Daire 29 Şubatta boşalıyor.

   İrt Mustafa bey 0532 404 6902


 • 700

  BEYHEKİM MAHALLESİNDE KİRALIK 1+1 STÜDYO DAİRE

  BEYHEKİM MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Yeni İstanbul caddesi üzerinde,Pirireis tramvay durağı karşısında,1+1 ters dubleks,Mutfak dolabı,Ankastra seti,Duşakabini,Çelik kapısı mevcuttur.Mutfak balkonu camlı kapatılmıştır.

  Site görevlisi ve Güvenlikçisi vardır.

  1+1 Eşyasız olan dairemiz KİRALIK'tır.

  İrt Mustafa Bey 0532 404 6902

 • 173.000

  KOSOVA MAHALLESİNDE SATILIK 3+1 GENİŞ DAİRE

  KOSOVA MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Feras sitelerinde 3+1 ,Bireysel kombili,Opet petrol arkasında olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 185.000

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE SATILIK AR ARKAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Krediye uygun,Ara kat,Bireysel kombili,Isı yalıtımlı,Çelik kapılı,Vestiyeri,Mutfak dolabı mevcut,Doğu Güney cephelidir.

  Tramvay durağı yürüme mesafesinde,Dolmuş ve otobüs güzergahında,Çevresinde Anadolu lisesi,Orta okul,Alışveriş merkezleri,Cami mevcut olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 850

  BOSNADA KİRALIK 2+1 KOMBİLİ ARA KAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Isı yalıtılımlı.Ara Kat,Bireysel Kobili,Mutfak Dolabı,Vestiyer mevcuttur.

  Selçuk Üniversite Kampüsüne yürüme mesafesinde , Alışveriş merkezleri,Okullar,Sağlık ocağı,dolmuş ve Otobüs güzergahında olan dairemiz Kiralıktır.

 • 355.000

  MTA YANI ATAŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARA KAT DAİRE

  SANCAK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire ;Tapulu,krediye müsait, Isı yalıtımlı,Pencereler Pakpen (Ahşap doğrama renginde)Tabanlar laminant parke,Ankestra mutfak,hilton lavoba,Duşa kabinli,Çelik kapılı ,Güvenlik ve kamara sistemi,Odalar Duvar kağıdı ile kaplı,,Geniş mutfak ve salonu ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Otagar a çok yakın yanında İlkokul,Sağlık ocağı mevcut,cadde üzerinde olan dairemiz Satılıktır.

  İRT 532 404 6902   Mustafa bey

 • 150.000

  BOSNADA SATILIK KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Krediye uygun,Bireysel kombili,İçerisinde 700 tl ye kiracısı var,Çelik Kapılı,Vestiyeri ,Mutfak dolabı,Pencereler PVC li,Salon vitrinle bölünmüş vaziyette,(3+1 e dönüştürülmüş),Güney batı olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 900

  BİNKONUTLAR MAHALLESİNDE KİRALIK KOMBİLİ ARA KAT DAİRE

  BİNKONUTLAR MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Binkonutlar mahallesinde,Isı yalıtımlı,Bireysel kombili,Çelik kapılı,Vestiyerli,Pencereleri PVC li,Duşakabini mevcut olan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 800

  BOSNADA KİRALIK 2+1 ARA KAT KOMBİLİ DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Bireysel kombili,2+1,Çelik kapılı, Vestiyeri,Mutfak dolabı ,Kileri mevcut.

  Yanında Belediye Kapalı semt pazar alanı,İlkokul,Lise,Marketler(Bim,A 101) Düğün salonu,Sağlık ocağı bulunan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 800

  BOSNADA KİRALIK 1+1 ARA KAT STÜDYO DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Selçuk üniversitesine yürüme mesafesinde,1+1 ,Bireysel kombili,Ankastra seti,Ara kat olan dairemiz KİRALIK'tır.


  İrt Mustafa bey :0532404 6902

 • 1.000

  BOSNADA KİRALIK 3+1 KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Bosnanın merkezinde,3+1,Bireysel kombili,Güney batı cepheli,Isı yalıtımlı,Ara kat,Çelik kapılı,Mutfak dolabı,Duşakabinli,Pencereler PVC li,Zeminler Laminanat parkelidir.

  Selçuk üniversite kampüsüne yürüme mesafesinde,Yakınında iş merkezleri,Belediye pazar yeri,Park mevcut olan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 750

  BEYHEKİM MAHALLESİ İSTANBUL YOLUNDA KİRALIK 1+0 KOMBİLİ DAİRE

  BEYHEKİM MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:1+0 Bireysel kombili,Ara kat,Güney cepheli,Site bazında güvenilir ve temiz,Kısmi eşyası(Buzdolabı,Yatak baza,Halı,Kanepe,Televizyon,Furun,Ocak ) mevcut ;Balkon camla kapatılmış olan dairemiz KİRALIK'tır.


  İrt MUSTAFA BEY 0532 404 6902