Satılıklar & Kiralıklar

 • 800

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE KİRALIK 2+1 ARA KAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Mesaj Caddesi ile Sümeyye Caddesi kavşağında .Otobüs ve dolmuş güzergahında,Organize servis güzergahında olup,

  3+1  e bölünmüş vaziyette,Bireysel kombili,Pencereler PVC li,Isı yalıtımlı,ara kat,Mutfak dolabı ve Vestiyeri mevcut olan dairemiz KİRALIK'tır.


 • 255.000

  BOSNADA SATILIK 3+1 KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Kat mülkiyet tapusu alınmış vaziyette,Bosnanın güzide sitelerindedir.Yanında Sağlık Ocağı,Belediye kapalı pazar yeri,İlkokul,Orta okul,Lise mevcut,İş merkezi,Düğün salonu,Komek,Belediye park alanı mevcuttur.

  3+1,Bireysel kombili,Koridor Vestiyer ve Lambiri ile tamamen kaplıdır,Çelik kapılı,Çift Banyolu,Duşakabini mevcut,Zeminler Laminanat parkeli,Pencereler PVC li olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 900

  BOSNADA KİRALIK 3+1 ISI YALITIMLI KOMBİLİ ARA KAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Bosnanın Kapalı pazar yeri yanında ,Aile Sitesi,Çevresinde iş merkezi,Belediye Parkı,Sağlık ocağı,Kapalı pazar yeri,İlkokul ve lise mevcut,Dairenin içerisinde Doğalgaz kombisi,Mutfak dolabı,Vestiyeri mevcut,Zeminler parke kaplamalı olan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 800

  BOSNADA KİRALIK ARA KAT KOMBİLİ DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Kapalı semt pazar yeri yanında,sağlık ocağı,İlkokul,Alışveriş merkezi yakınındadır.Bireysel kombili,Ara kat,güney cephe,3+1 e dönüştürülmüş vaziyette,Mutfak dolabı,Vestiyeri mevcut,Mutfak balkonu Pvc ile kapatılmış vaziyette olan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 1.350

  MTA YANI ATAŞEHİR SİTELERİNDE KİRALIK ARA KAT DAİRE

  SANCAK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire :Isı yalıtımlı,Pencereler Pakpen (Ahşap doğrama renginde)Tabanlar laminant parke,Ankestra mutfak,hilton lavoba,Duşa kabinli,Çelik kapılı ,Güvenlik ve kamara sistemi,Odalar Duvar kağıdı ile kaplı,,Geniş mutfak ve salonu ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Otagar a çok yakın yanında İlkokul,Sağlık ocağı mevcut, MTA yanında ,cadde üzerinde olan dairemiz Kiralıktır..                           

  Not aynı sitede 7. katta kiralık

   İrt Mustafa bey 0532 404 6902

 • 750

  ŞEYHŞAMİL MAHALLESİNDE KİRALIK KOMBİLİ ISI YALITIMLI DAİRE

  ŞEYH ŞAMİL MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Barış cadde arkasında Gazi cadde üzerinde,Gazi sitesindedir. Isı yalıtımlı,Çelik kapılı,Mutfak dolabı,Vestiyeri mevcut,Bireysel kombili,Pencereler PVC li olan dairemiz KİRALIK'tır.


 • 1.150

  KARATAY ULUBATLI HASAN MAHALLESİNDE KİRALIK 3+1 DAİRE

  ULUBATLIHASAN MAH, KARATAY/KONYA

  Daire:Karatay Ulubatlı Hasan Mahallesi Bildik sokakta 3+1 ,Mutfak Dolabı,Vestiyeri ,Duşakabini,Duvar kağıtları mevcut ,Merkezi ısıtma sistemli Pay ölçerli  ılan dairemiz KİRALIK'tır.

 • 154.000

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE SATILIK ISI YALITIMLI KOMBİLİ DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Isı yalıtımlı,Bireysel kombili,Çelik kapılı,Vestiyeri ,Mutfak dolabı,Duşakabini,Yatak dolabı mevcuttur.

  Mesaj caddesi üzerinde ,Dolmuş ve otobüs güzergahında,Yanında Orta okul,Lise,,Mevcut iş merkezleri ve Yeni faaliyete geçecek olan,Form iş merkezi ile Kıvılcım iş merkezi yakınında olan dairemiz Satılık'tır.


  İrt Mustafa Bey 0532 404 6902

 • 850

  BOSNADA PALMİYE SİTESİNDE KİRALIK 3+1 ISI YALITIMLI ARA KAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Bireysel kombili,3+1,Ara kat,Isı yalıtımlı,Güney cephe olan dairemiz KİRALIK'tır.

  Not : Daire 10 şubatta boşalıyor.