Satılıklar

 • 65.000

  SARAYÖNÜ MERKEZDEÖZÜNİÇİ KUMYERİNDE SATILIK TARLA

  BATI İSTASYON MAH, SARAYÖNÜ/KONYA

  TARLA : SARAYÖNÜ İLÇESİ KUMYERİ MEVKİİ (ÖZÜNİÇİNDE) 8244 metrekaredir.Tarla sulak arazide olup her çeşit mahsul yetiştirmeye müsaittir.

 • 255.000

  BOSNADA SATILIK 3+1 KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Kat mülkiyet tapusu alınmış vaziyette,Bosnanın güzide sitelerindedir.Yanında Sağlık Ocağı,Belediye kapalı pazar yeri,İlkokul,Orta okul,Lise mevcut,İş merkezi,Düğün salonu,Komek,Belediye park alanı mevcuttur.

  3+1,Bireysel kombili,Koridor Vestiyer ve Lambiri ile tamamen kaplıdır,Çelik kapılı,Çift Banyolu,Duşakabini mevcut,Zeminler Laminanat parkeli,Pencereler PVC li olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 220.000

  ÇUMRA ERENTEPE'DE SATILIK MÜSTAKİL TAPULU 24700 METREKARE TARLA

  ERENTEPE MAH, ÇUMRA/KONYA

  TARLA:Çumra Erentepe mahallesi hudutlarında,24.7000 metrekare,Karamanyoluna 300 metre mesafesede ,Yeni toplulaştırma yapılıp tapusu alındı,Su tesisatı döşenmiş durumda alt yapısı hazır olan tarlamız SATILIK'tır.

 • 1.000.000

  KOSOVA MAHALLESİ VEYSEL KARANİ CADDESİNDE SATILIK İŞYERİ

  KOSOVA MAH, SELÇUKLU/KONYA

  İŞYERİ:Krediye uygun,Kat mülkiyet tapulu,Furun Ruhsatı mevcuttur.Kosova mahallesi Opet civarında ,Veysel Karani Cadde üzerinde ,KYK öğrenci yurdu yanındadır.100 metrekare giriş bölümü 70 metrekare bodrum vardır.

  Veysel Karani Caddesinin en hareketli merkezinde 4000 tl kiracısı olan işyerimiz SATILIK'tır.


  İRT Mustafa Bey 0532 404 6902

 • 154.000

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE SATILIK ISI YALITIMLI KOMBİLİ DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE: Krediye uygun ,Isı yalıtımlı,Bireysel kombili,Çelik kapılı,Vestiyeri ,Mutfak dolabı,Duşakabini,Yatak dolabı mevcuttur.

  Mesaj caddesi üzerinde ,Dolmuş ve otobüs güzergahında,Yanında Orta okul,Lise,,Mevcut iş merkezleri ve Yeni faaliyete geçecek olan,Form iş merkezi ile Kıvılcım iş merkezi yakınında olan dairemiz Satılık'tır.


  İrt Mustafa Bey 0532 404 6902

 • 200.000

  BOSNADA SATILIK 3+1 KOMBİLİ ARA KAT GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire :Tapulu,Krediye müsait,Isı yalıtımlı,Güney Cephe,Pencereler PVC,Tabanlar Laminant parke,​Geniş mutfak salon ve odaları ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Yanında,Migros,Ziraat bankası,Pazar yeri,Orta okul,Lise;İlkokul mevcut olup Ünüversiteye yürüme mesafesinde bulunan dairemiz satılıktır...

 • 173.000

  KOSOVA MAHALLESİNDE SATILIK 3+1 GENİŞ DAİRE

  KOSOVA MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Feras sitelerinde 3+1 ,Bireysel kombili,Opet petrol arkasında olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 185.000

  BOSNA MESAJ CADDESİNDE SATILIK AR ARKAT DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Krediye uygun,Ara kat,Bireysel kombili,Isı yalıtımlı,Çelik kapılı,Vestiyeri,Mutfak dolabı mevcut,Doğu Güney cephelidir.

  Tramvay durağı yürüme mesafesinde,Dolmuş ve otobüs güzergahında,Çevresinde Anadolu lisesi,Orta okul,Alışveriş merkezleri,Cami mevcut olan dairemiz SATILIK'tır.

 • 355.000

  MTA YANI ATAŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARA KAT DAİRE

  SANCAK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  Daire ;Tapulu,krediye müsait, Isı yalıtımlı,Pencereler Pakpen (Ahşap doğrama renginde)Tabanlar laminant parke,Ankestra mutfak,hilton lavoba,Duşa kabinli,Çelik kapılı ,Güvenlik ve kamara sistemi,Odalar Duvar kağıdı ile kaplı,,Geniş mutfak ve salonu ile dikkat çeken dairenin planı mükemmel,Otagar a çok yakın yanında İlkokul,Sağlık ocağı mevcut,cadde üzerinde olan dairemiz Satılıktır.

  İRT 532 404 6902   Mustafa bey

 • 150.000

  BOSNADA SATILIK KOMBİLİ GÜNEY CEPHE DAİRE

  BOSNA HERSEK MAH, SELÇUKLU/KONYA

  DAİRE:Krediye uygun,Bireysel kombili,İçerisinde 700 tl ye kiracısı var,Çelik Kapılı,Vestiyeri ,Mutfak dolabı,Pencereler PVC li,Salon vitrinle bölünmüş vaziyette,(3+1 e dönüştürülmüş),Güney batı olan dairemiz SATILIK'tır.